logo
. . .

Hakkımızda - innosa a.ş. -Resmi Web Sitesi

Hakkımızda

Innosa, bilişim sektöründe orta ve büyük ölçekli kurumlara yönelik proje geliştirmek amacı ile kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Alanında ciddi bir bilgi birikimine sahip uzman ve nitelikli kadrosu ile bir çok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Kuruluşundan günümüze hayata geçirdiği kurumsal projeler ve etkin hizmet anlayışı ile sektörde lider ve söz sahibi bir konuma gelmiştir. 


Genellikle kurumsal pazara odaklanan firma, müşterilerinin taleplerine yönelik olarak; yazılım geliştirme, yapay zeka,  danışmanlık, özel proje geliştirilmesi, sistem ve veri tabanı desteği sağlanması konularında hizmet vermektedir. 


Belediye Bilgi Yönetim Sistemleri konusundaki ciddi tecrübesi ile büyükşehir, il ve ilçe belediyelerinde Akıllı Kent Yönetim Sistemi kurma çalışmalarını yürütmektedir. 


Innosa gerçekleştirdiği projelerde müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, çalıştığı kurumların güvenirliliğini ve takdirini kazanmıştır. Hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, isteklere hızlı çözümler üretilmesi ile sektörde tercih edilen bir firma haline gelmiştir.